Cylindervägen 12 131 27 Nacka strand
Ring oss: 08 - 635 34 50

Kontakt

Kontakta våra specialister

Här finner du kontaktuppgifter till oss på Ehn & Land.
Längre ner på sidan finns ett kontaktformulär du kan använda för generella frågor.

Anders Berglind

VD

anders.berglind@ehnland.se
+46 8 635 34 72
+46 70 922 65 56

Liz Karåker

Ekonomichef

Liz3

liz.karaker@ehnland.se
+46 8 635 34 55
+46 73 505 54 79

Robert Bååth

Servicechef

robert.baath@ehnland.se
+46 8 635 34 77
+46 70 598 01 83

Johan Svensson

Lagerchef

Filip Åkerblom

Lagret

Claes Enfors

Kundservice och order
Classe

claes.enfors@ehnland.se
+46 8 635 34 62
+46 70 372 73 79

Thomas Heurlin

Kundservice och order
Thomas Heurlin

thomas.heurelin@ehnland.se
+46 8 635 34 68
+46 73 574 11 44

Peter Blom

Verktygsteknologi

peter.blom@ehnland.se
+46 8 635 34 58
+46 70 939 24 04

Mikael Bergh

Skärvätskor och filter

mikael.bergh@ehnland.se
+46 8 635 34 73
+46 70 598 05 82

Thomas Henkel

Slipteknologi och utbildning

thomas.henkel@ehnland.se
+46 8 635 34 74
+46 70 598 82 12

Jan Svensson

Slipteknologi och utbildning
bild saknas

jan.svensson@ehnland.se
+46 8 635 34 50
+46 72 719 82 11

Magnus Wahlquist

Verktygsteknologi

magnus.wahlquist@ehnland.se
+46 8 635 34 51
+46 70 598 82 28

Per Svensson

Svarvteknologi

per.svensson@ehnland.se
+46 8 635 34 64
+46 70 566 90 69

Lennie Gustafsson

Applikationstekniker

lennie.gustafsson@ehnland.se
+46 8 635 34 50
+46 70 598 01 84

Thomas Heurlin

Applikationstekniker

thomas.heurlin@ehnland.se
+46 8 635 34 68
+46 73 574 11 44

Tommy Pettersson

Servicetekniker

Henrik Hugosson

Servicetekniker

Peter Karlsson

Servicetekniker

Fredrik Pettersson

Servicetekniker

Kontakta oss

Genom att skicka dina kontaktuppgifter godkänner du att vi hanterar dessa personuppgifter i enlighet med GDPRs intresseavvägningsprincip. Vi rensar regelbundet bort personuppgifter vi inte längre behöver.

Cylindervägen 12
131 27 Nacka strand

08 - 635 34 50